Czym charakteryzuje się płyn Biox02?

sprzęt do nurkowania

Jako firma chcąca odpowiadać na rozmaite potrzeby naszych klientów proponujemy bogatą ofertę, na którą składa się między innymi sprzedaż urządzeń znanych i uznanych na rynku producentów. Jednocześnie zajmujemy się dystrybucją płynów Biox 02. Czym dokładnie są wspomniane produkty i jakie jest ich zastosowanie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w dalszej części przygotowanego przez nas wpisu. Zapraszamy do lektury.

Czym jest płyn Biox 02?

Płyny Biox 02, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, umożliwiają zapewnienie czystości tlenowej podczas czyszczenia rozmaitego sprzętu, między innymi masek oddechowych. Są to preparaty, które ułatwiają realizowanie wielu prac, gwarantując przy tym pełną skuteczność. Dzięki nim możliwe jest pozbycie się rdzy, śniedzi i patyny, a także innych zanieczyszczeń metali powstałych na skutek pojawienia się korozji. Płyny Biox 02 mogą być wykorzystywane również do likwidowania zabrudzeń na gumie czy tworzywach sztucznych.

Cechą charakterystyczną opisywanego środka jest przede wszystkim jego kodyfikacja. Nie każdy o tym wie, ale płyn Biox 02 ma kodyfikację NATO, co niejako potwierdza jego wysoką skuteczność. Jego atutem jest również to, że cechuje go uniwersalność zastosowania. Oznacza to, że można z niego korzystać w myjkach ultradźwiękowych, ale nie ma takiej potrzeby.

Do czego służy płyn Biox 02?

Płyn Biox 02 jest od ponad 20 lat wykorzystywany w przemyśle nurkowym i hiperbarycznym. Służy do czyszczenia masek oddechowych, aparatury oddechowej, zaworów i butli tlenowych. Preparat ten stosowany jest do precyzyjnego usuwania zabrudzeń z komór odprężających, butli gazowych, urządzeń hiperbarycznych oraz linii tlenowych w medycynie. Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie wyżej wymienionych urządzeń w idealnej czystości.